ART / Lithographs / Litograph in colors 9121524
nr 912 1524
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Joakim Allgulander (b. 1965), Lost, 98/240, sheet: 42x61, löst blad.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Joakim Allgulander (f. 1965), Lost, 98/240, bladets mått: 42x61
Condition: löst blad
2000
SEK 1200
Monday September 15 2014
at 19:32:24
13/9 13:45:47
1.100 kr
15/9 19:17:56
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik
Joakim Allgulander
Read more about Joakim Allgulander